Hakkımızda

 

Yeni nesil gay arkadaşlık ve sohbet sitemize hoşgeldiniz. Bu blogger blokta yeni nesil gay sohbet sitesi projemizin tanıtımını için içerikler görebilirsiniz. yönleneceğiniz site aracılığıyla söz konusu projemizin sosyal medya hesaplarına ulaşabilir ve hakkımızda veya vizyonumuz sayfasından çok daha fazla bilgi bulabilirsin. Özellikle ilginç özellikleriyle ön plana çıkarmaya çalıştığımız sohbet sitesi projemiz kameralı ve sesli görüşme özelliği ile ön plana çıkmasının yanı sıra üç boyutlu sohbet odalarını da bünyesinde barındırmaktadır. genç dinamik ve alanında uzman 15 yazılımcının sürekli desteği ile geliştirilen projemiz sürekli gözetim ve kontrol altındadır. Projemiz henüz çok başlangıç aşamasında olmasına rağmen sosyal medya kanallarımızdaki görünürlük çalışmalarımız sayesinde yaklaşık 7000 üyeye ulaştık. Yakın zamanda ücretli Google reklamlarını da başlayacağımız projemiz de çok daha fazla kişi ile karşılaşma ihtimalin var. Bu süre boyunca ilk hedefimiz olan 10000 üye sayısına ulaşmaya çabalıyoruz. Birçok blog sitesinde Tumblr blog da Twitter blogda Pinterest veya sosyal medyanın en önemli kanallarında içeriklerinizi paylaşıyoruz projemizi mümkün olabildiğince daha çok insanın görmesini sağlıyoruz.

Neden sosyal medya kanalları

Sosyal medya kanalları Google ücretli reklamlarına kıyasen daha uzun vadede daha kalıcı bir kullanıcı kitlesi demektir. Özellikle Tumblr Twitter Pinterest Facebook gibi sosyal medya kanallarımızdan gelen tüm üyelerimiz sosyal medya kanalları ile projemizdeki üyeliklerini etkinleştirmiş kişilerdir. Bu kişiler oluşturmaya çalıştığımız İlk 10000 üyenin arasına girmiştir. Sosyal medya kanallarımızdan tanıtımını yaptığımız gay sohbet sitemiz ilk hedefimize ulaştıktan sonra, Google reklamlarını etkinleştirmek planlarımız arasında. ayriyeten belirtmek isteriz ki bu tarz arkadaşlık siteleri ve benzeri gay sohbet kanalları öncelikle sosyal medya kanallarındaki görünürlükleriyle var olmaya başlarlar. Bu bağlamda denebilir ki çevrimiçi bir topluluk oluşturmak zaman meselesidir. Haricen size sunduğumuz gay sohbet projemizin tamamen ücretsiz olması özellikle çok daha fazla kişiyi projemize getirecek olan ücretli Google reklamlarına başlamanızı geciktiren diğer faktörler arasındadır. Ariyeten şunu da eklemek gerekir ki bu ve benzeri reklam çalışmalarına başlamadan önce projemizin halihazırda belirli bir kullanıcı sayısına ulaşmış olması çok daha avantajlı ve yerinde atılmış bir adam olacaktır. Projemize çok uzun bir süre boyunca tamamen ücretsiz sunmaya çalışacağız. Bu süreci mümkün olduğu kadar uzun tutmak için projemize Google reklam ortaklığı ile Entegre ettik. bu reklam ortaklığının yıllık bazda sunucu masraflarımızın hepsini veya bir kısmını karşılamasını beklemekteyiz. Böylece projemizi mümkün olduğu kadar ücretsiz kalmasını sağlamak için önemli faktörlerden bir tanesini gerçekleştirdik. Bu ayrıca kullanıcılarımızın yeni oluşturduğumuz gay sohbet ve arkadaşlık platformuna daha bir güvenli açacaklarını umduğumuz bir özellik olarak da karşımıza çıkıyor.

Google reklamları ile çok daha prestijli

Google reklam ortaklığı onay alması zor bir süreçtir. Bu bağlamda projenin Google'ın tüm kullanıcı politikalarına ve reklamveren politikalarına uygun bir alt yapı sunması gerekmektedir. bu durum ayriyeten projemize gönül rahatlığıyla ve güven içinde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. özellikle Türkiye'deki diğer bütün yerli eşcinsel arkadaşlık ve sohbet uygulamaları arasında Google adsense reklam ortaklığını alan bir proje olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. bu ayrıcalığı da projemizin tüm özelliklerini Sana tamamen ücretsiz sunarak senin de yaşamanı istiyoruz.

Sıradan Gay sohbet sitelerinden çok daha ilginç bir alternatif

Gay sohbet sitesi projeniz özellikle tasarım ve kullanıcı kolaylığı açısından çok daha güçlü bir arayüze sahiptir. Kusursuz yazılım muhteşem tasarımla birleşti. sıradan gay sohbet odalarının yanı sıra diğer birçok interaktif özelliği kullandıkça keşfet.

Uygulama mağazalarından indirebilirsiniz

projemiz kurulduktan kısa bir süre sonra önce Android ve daha sonra Apple Store mağaza uygulamalarının gerektirdiği tüm güvenlik prosedürleri yerine getirdikten sonra aynı anda her iki platformda da uygulama marketleri arasında yerini almıştır. Sıradan basit ve çok az özellik sunan diğer temel gay sohbet sitelerine kıyasen projemiz çok daha güçlü bir alternatif olarak vazgeçilmezin olacak.

Lgbtarkadaslik.com blogumuz zaman zaman güncellenen kişisel bir blog sitesidir. Dilerseniz yazılarınızı blog sitemizde paylaşmak için mail atabilirsiniz. Bloglarımızın çoğunluğu bir hayli uzun, özgün ve tamamen orijinaldir. Bildiğimiz, deneyimlediğimiz, fikir sahibi olduğumuz hususlarla alakalı paylaşımlarımızdan haberdar olmak için blogumuza abone olabilirsiniz. Çünkü blogumuz, dişe dokunur şeyler paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir blog sitesidir.

Blogumuzdaki içeriklerin, işe yarar türden olması için elimizden geleni yaptık ve çok daha iyisinin olabileceği bilincinde olduğumuzu belirtmek isterim. Ancak ayırabildiğimiz vakit veya toplam iş gücü ile şimdilik bu kadar içerik üretebildik💖✌ Lütfen yazılarınızla katılmak isterseniz iletişime geçiniz.

Blog kategorilerindeki tüm yazılar kişisel deneyimlerimiz, bilgimiz ve tarafsız gözlemlerimiz sonucu yazılmıştır. Burası Türkiye'deki bazı gay magazin siteleri konseptinde sürekli paylaşım yapan bir site değil, kişisel bir blog sitesidir. Burada her gün veya belli bir düzende içerik paylaşılmaz. Az öz LGBT bireylere veya herkese yönelik, yer yer çapıcı başlıklar, olası tüm açılardan ele alınmış olup, çoğunlukla, uzun soluklu ve rastgele tarihlerde paylaşılmıştır.

Lgbt: Genel olarak Lgbt içerikli tüm yazılar bu kategoride. 

Arkadaşlık siteleri: Arkadaşlık sitelerinden bahsettiğimiz, inceleme, tavsiye ve Türkiye'deki en popüler arkadaşlık siteleri hakkında yazılar bu kategoride

Galeri: Tüm fotoğraflar galeriler kategorisinde

İlişkiler: Hakkında çok şey söylemeye gerek var mı? İlişkilere istinaden tüm yazdıklarımız bu alt kategoride

lgbtarkadaslik.com bir hizmet veriyor mu ?

Blogumuz, herhangi bir hizmet ve veya kayıt olabileceğiniz bir arkadaşlık servisi hizmeti sunmaz. blogumuz tanıtımını yaptığımız gay arkadaşlık ve sosyal ağ sitesinden siteden farklı olarak Google'un sunduğu ücretsiz blog servisi olan Blogger, üzerinde barınmaktadır. Blogger deneyimlerinizi ve kişisel bakış açılarınızı paylaşabileceğimiz güçlü ve neredeyse dünyanın en hızlı blog sitesi altyapısıdır

Dilerseniz tanıtım ve çoğunlukla eğlence amaçlı kullandığımız ve sık sık güncellenen sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilir veya topluluk ve sohbet servisi AngelsTurkiye projemize katılabilirsin. Orada belki arkadaş edinmen olasılıklar dahilinde. Bu arada tamamen ücretsiz ve öyle kalması için elimizden geleni yapacağız. Vakit ayırıp okuduğun için teşekkürler

Yorum Gönderme

0 Yorumlar