Pasif Gay Ayakkabıları 13750 TL - Eşcinsel modacılarmı yapıyor?


Ay bu Beymen ne oluyor da bu korona döneminde böylesi korkunç pahalı ayakkabıları gözümüze soka soka bizi böyle sinir ediyor ajjjjjaaabaaa....! 😇 Off-white isimli Kahverengi Deri Sneaker Marka bu ayakkabı 13.750 TL butlar butu belde mamikelle... Bu direk ful pasif gay ayakkabısı hayatım :) giyse giyse full pasif bir erkek giyer diye düşünüyorum. E şöyle Aslan gibi eli tesbihli bıyıklı bir erkek bunu giyer mi ki pek sanmam 😅 Onlara sivri burun rugan maço erkek ayakkabısı lazım.. :) Ay bu ayakkabıları göstermeden asla duramazdım :) Moda sektörü bildiğiniz üzere inanılmaz yaratıcılığın kumaşla buluştuğu ve insanın kendisini ifade etmek için yaratıcılığı en üst düzeye çıkardığı bir sektör. Sektör öylesine talep gören ve öylesine geniş bir sektör ki; Semt pazarından aldığınız 5 liralık bir tşört de, lüks selektif markalardan aldığınız 5000 Liralık bir tşört de aynı sektörde var. Yiyecek içecek pazarından sonra moda en popüler ve çok talep edilen pazarlardan biri. Yani insan var olduğu sürece nasıl ki yiyecek içecek sektörü var olacaksa, moda sektörü de zamanı yansıtan çizgilerle ve tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam edecek. 

Modacılar genelde eşcinsel mi? 

Direk olarak doğru olduğu söylenemez. Ancak ne zaman ki moda sektöründen bahsedilse akla gelen ve bilinen en ünlü modacıların eşcinsel olduğu gerçeğidir. Hani hepsi eşcinseldir demiyorum tabiki. Ancak aklınıza gelen dünyanın en büyük markalarını modacıları eşcinsel. Hem Türkiye'de hem de dünyada bunun çok fazla örneği söz konusu. Öyleki Artık modacılar eşcinsel değillerse bile, eşcinselmiş gibi bir çizgi yaratmaya meyilli gibi görünüyorlar. Çünkü bu sektörde en iyilerin eşcinsel olması, eşcinselliği moda sektöründe aranan bir kritermiş gibi algılamamızı sağlıyor. 

Sadece eşcinsel erkeklerin giyeceği türde cesaret gerektiren şeyler

Gerek Instagram gerek Tumblr veya Pinterest hesaplarımızdan da bilgicimiz için, hatta hemen şimdi girin kendiniz bakın, örneğin #lgbtfashion #gayfashion etiketlerini bir aratın ve karşınıza çıkanlara bir bakın. Evet bunlar sanki özellikle eşcinseller için yapıldıklarını lanse eder şekilde ama bildiğiniz erkek kıyafetleri. Hani bir erkek bunları giyer mi, giyse giyse full feminen biri giyer diye düşünebilirsiniz ancak bu tam olarak, sadece böyle değil. Çok erkeksi ve atletik kişilerin de aşırı feminen hatları olan erkek kıyafetlerini taşıdıklarını görebiliyoruz. 

Aslında Moda deyince cinsiyet algısı diye bir şey zaten yok. Elbette klasik moda anlayışı başka bir mesele ve kadın erkek modası başlıca sektörlerdir. Ancak Premium markaların bu ve benzeri sektörlerde, artık sanat ve tasarım da aşmış olmanın örnekleri de diyebileceğimiz başyapıt ve cinsiyetsiz kreasyonlarını görebiliriz. Yani en azından ben Modayı azda olsa takip ediyor ve tasarımcıların yaptıklarına gıpta ile bakmakla yetinmiyorum :) AngelsTurkiye Pinterest hesabımızdaki panolardan birinde pinliyorum.... Şöyle kısaca bir bakın ve şaşırın. Pasif gay ayakkabısı gullüm olmuş dimi 😁😂

Yorum Gönder

Yorum ekle (0)

Daha yeni Daha eski