Lubunca pratik: Konu ikizler burcu
İleri düzey ( advanced) Lubunca bilgisi gereklidir

Konu: İkizler burcu

Ben ikizler burcuyum...ve özelliklerini neredeyse yüzde yüz taşıyorum zira ikizler burcu erkeği şöyledir ikizler burcu kadını böyledir derler. Burçlar kuşağındaki bütün burçlar da kadın ve erkek üzerine yorumlanır öğütlenir . Peki ya biz eşcinseller ne olacağız?  Rezzan kiraz Ablam bizi es geçmesen keşke. Sen bizi ele alana kadar; sıralama ve yorumlar şöyle olmalı diyorum Rezzan ablacım :)

ikizler burcu erkeği: şöyledir böyledir falandır fistandır... (klasik)

ikizler burcu kadını: şöyledir böyledir falandır fistandır... (klasik)

ikizler burcu eşcinseli: Bu yıl madi bir dönemdesin sevgili eşcinsel ikiz; sana tavsiyem bu ay similya habbeleme (gerçi bir ay da beklenmez ya) çünkü dünya marsın etkisinde ayrıca korona rav. Marsın etkisinde olunan dönemlerde similya yenmez gullum alıkılmaz, love hiç alıkılmaz :) bilmedik çolalarla tenhalarda olunmaz aman dikkat mincare madileniverir. hey sen ikizler burcu eşcinseli kabuğunda sabret :) 2021 ilkbahar sonrasını bekle ama en doğrusu yaz sonu olabilir.

ikizler burcu lubunyası: Bu ay belde nakka sevgili ikizler lubunyası, sana tavsiyem çarka fazla şanlama, şanlarsan da milletin elini eteğini çektiği saatlerle, inin cinin top oynadığı saatler aralığında çalış, öyle bir zaman dilimi mi olurmuş deme olur bacım :) zira millet but olursa madilik ciğerler, in cin top oynadığı saatlerde de cinlerin topu olma riskin yüksek şekercim. sağda solda spetleşmek yerine likolarını sirkafına şanlat sevgili ikizler lubunyası! 20 marttan itibaren likolar butlaşacak beldeler artacak. Sirkaf, tarika yada sirkaf şugariyeti alacak ikizler lubunyalarına tavsiyem mart sonunu beklesinler.

Bir başka lubunca deneme de görüşmek üzere...

Bu yazıda burçların cinsiyetle alakası olmadığını anlatan ve tamde benim soruma cevap olabilecek nitelikte bir yazı var :) buradan gidebilirsiniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar