Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye PremiumPremium Gay Sosyal Ağ ve Sohbet Sitesi

Gay Sohbet ve Arkadaşlık Sitesi AngelsTurkiye'de Mutluluğu Bulman Dileğiyle. Türkiye'de eşcinsel erkeklerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi Angelsturkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sen 'O' özel kişiyi bul diye sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızı takibe alarak bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artmasında bize yardımcı olabilir ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin.

AngelsTürkiye, ülkemizdeki lgbt topluluğunu uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü özelliklerle donatılmış mini bir gay sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin ayrıca tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabileceksin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Bununla alakalı çok daha fazla bilgi bu sayfada https://angelsturkiye.com/page?id=536 (şu aşamada hizmet kapalı reklamlar başladığında açılacaktır)Sizce de diğer gay sohbet sitelerinden çok daha ayrıcalıklı ve özel bir yer olduğumuzu söylemeye yetecek ilginç bir detay değil mi? AngelsTürkiye topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebileceğiniz yeni insanları tanıma fırsatı hiç fena olmaz diyorsan, daha fazla bilgi için hemen hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya dilersen blog sayfamızı ve ilginç içerikleriyle sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsin. 

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Gay sohbet sitesi aşk için yapıldı

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Aklımıza takılanlar ve veya hakkında söyleyeceklerimiz olanları kaleme aldığımız bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden, çarpıcı başlık ve konularla dolu. Dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız ve hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Dilersen basit bir Wordpress hesabınla bize katılman çok kolay.

Senin için yazmaya ilginç başlıkları kaleme almaya devam edeceğiz. Tamamen kendine özgü, ve tamamen özgün yapısıyla projemizi ve sosyal blog bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek görünürlüğümüzü arttırmak ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platformlarını da oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık ve sohbet sitemizin varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığımızdan bu yana 2 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor. Blogger ve Tumblr bloglarımıza mutlaka göz at

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için premium özellikler

Angelsturkiye özellikle eşcinsel erkekler, güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet sitesidir. Günümüzde Türkiye'de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında 'gay sohbet siteleri' vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısı olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu.

Yani arama sonuçlarındaki listelerde 'gay sohbet sitesi' başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gabile gay sohbet sitesinin haricinde diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri, aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşmayı umut ederek katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve LGBT camiası için özel bir ortamdır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur. Üstelik projemizi diğer bütün projelerden ayırt eden en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır.Sesli ve görüntülü sohbet AngelsTurkiye Gay Sohbet sitesinde 

Kameralı gay sohbet kanalları

Dilersen gay sohbete dahil olabileceğin akış etkinliğini kullan dilersen yerleşik kameralı sohbet özelliğini kullan. Size diğerlerinden çok farklı bir gay sohbet sitesi servisini emsallerinden çok daha farklı bir arayüz ile sunuyoruz. Sohbete katılabilmek için ekstradan veya haricen bir giriş bilgisine gerek yok. Her şey tek bir üyelikle tek bir yerde. Hepsi bir arada özelliklerle muhteşem bir gay arkadaşlık sitesi ve sohbet ortamı sunan AngelsTurkiye tamamen senin için ve tamamen yep yeni üstelik tüm özellikleriyle ücretsiz

Tek bir üyelik ile tüm sohbet özellikleri açık

Sitemiz diğer sohbet sitelerden, yazılımsal ve işlevsel anlamda farklı. Tek bir üyelik ile aynı anda tüm platformdasınız. Sol tarafta gördüğünüz üzere bütün özellikler sadece tek bir üyelik ile açıktır. Hiç bir ekstra giriş veya kayıt gerektirmeden tüm özellikler ücretsiz ve sadece üyelere açıktır. Canlı sohbet, kameralı sohbet veya istersen sadece sesli sohbet ile tüm özellikleri kullanabilirsin.

Kameralı sohbet servisimizin tam olarak nasıl çalıştığını görsellerle ve yazılı olarak buradaki👈 yazıdan görerek daha iyi anlayabilirsin. Üye ve kullanıcı sayısı arttıkça görüntülü görüşme yapabileceğin kullanıcı sayısı da artacaktır. Hali hazırda binlerce üye bir merhaba demeni bekliyor. AngelsTurkiye Gay arkadaş ve gay sohbet sitemizi seveceğinizden eminiz. Sitemiz çok yeni bir proje! Sitemizde kesinlikle kullanıcı deneyimi etkilemek için sahte veya bot üye kullanılmamıştır. Tüm üyeler gerçektir. Ancak bu tarz arkadaşlık sitelerinde aynı anda çevrimiçi olan kişilerin bir arada olması biraz zaman meselesidir. Bu yüzden çok fazla bildirim alamayabilir ve veya aynı anda çevrim içi olan fazla üye göremeyebilirsin Ancak tüm üyeler gerçek olduğu için bıraktığınız mesajlara dönüş yapacaklardır. Burada asıl kurgu doğru bir mail adresi kullanmış olmanızda saklıdır.

AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, alakasız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alaksız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet platformu olacak ve kitle sadece LGBT bireylerden ibaret olacaktır. Bu, bizi diğer gay sohbet ve arkadaşlık sitelerinden ayırt eden en temel ve spesifik bir detaydır. Çünkü burada LGBT topluluğunun mutluluğu için bir damla olma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz üzere amacımız, Türkiye'de LGBT topluluğunun kendini özgürce ifade edebileceği, ve özellikle aşka dair daha ciddi bir yaklaşımı olanların, ciddi ilişkiler isteyenlerin uğrak noktası olabilecek bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmak istiyoruz.

AngelsTurkiye Gay sohbet uygulaması kolay arayüzüyle son derece etkili

Günümüzde İnternet sayesinde tüm LGBTİ bireyler kendileri için özel olarak oluşturulmuş gay sohbet siteleri aracılığıyla görüşüp konuşabiliyor. İnternetin sunduğu nimetleri ve avantajları anlatmakla bitiremeyiz. AngelsTurkiye'nin ilginç sohbet ortamı tam da aradığınız özellikleriyle bir hayli eğlenceli. Tek ihtiyacımız olan daha çok insan

Mobil arayüz


Masa üstü arayüzHerhangi bir üyenin profiline girdiğinde basit bir arayüzle karşılaşacaksın, dilersen üyeye tamamen gizli bir şekilde bakabilirsin. O bunu asla bilmeyecek. ( bu özellik premium)

Basit ve sıradan bir gay sohbet sitesi olmaktan çok öte bir vizyonla sen aşkı bul diye tasarlandı. Kusursuz sade ve kullanımı ve kolay ara yüzü ile tüm veriler tek bir ekranda. Sitemiz zaman içinde büyürken, bu projenin bir parçası olmak isteyeceğine eminiz. Projemiz çok yeni olduğu için, çok uzun bir süre ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Özgür ol Kendin ol sloganıyla yola çıkan AngelsTurkiye senin için çok özel, gizli ve güvenli bir yer. Diğer tüm özellikleri keşfetmek için hemen bir profil oluşur. Dilersen sürekli güncel sosyal medya platformlarımızdan bizi takip et.

Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye mutluluğun için seninle aynı zihniyetteki gay topluluğunu bir araya getiriyor. Henüz ona mini gay sohbet ve arkadaşlık platformu diyoruz çünkü kalabalık arttığında mutluluk ihtimalide artacak. Aşkın, aynı zihniyette olan bir toplulukta seni bulma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyoruz! Hemen şimdi LGBT topluluğumuza sende katıl ve neden ayrıcalıklı bir ortamda olduğunu keşfet 🌈

Yorum Gönderme

0 Yorumlar